Z obsahu

Články

LÍSKA UKONČILA DVOULETÝ PROJEKT PODPORUJÍCÍ POCTIVÉ VÝROBCE A ŘEMESLNÍKY TZ

POCTIVĚ VYROBENÉ - podpora udržitelné místní ekonomiky ve Zlínském kraji. Tak se nazýval půvabný dvouletý projekt, který ve Zlínském kraji realizovala Líska společně se svými partnery. Cílem projektu bylo zvýšení spolupráce při posilování místní ekonomiky na území Zlínského kraje.

Poctiví výrobci i řemeslníci ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU

Desítky lidí zavítaly ve čtvrtek 26. února do 14|15 BAŤOVA INSTITUTU na akci, při níž se představily dvě desítky regionálních výrobců a řemeslníků.

Poctiví výrobci i řemeslníci si dají dostaveníčko ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU

Přijďte si prohlédnout tradiční i některá téměř zapomenutá řemesla nebo ochutnat regionální speciality od místních výrobců. Pozvánka je na čtvrtek 26. února, kdy se ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU uskuteční akce s názvem Poctivá výroba a řemesla.

Líska předala certifikáty účastníkům soutěže o titul regionálního výrobce

V rámci projektu „Poctivě vyrobené – podpora udržitelné místní ekonomiky ve Zlínském kraji“ vyhlásilo sdružení Lísky během léta soutěž O TITUL REGIONÁLNÍ VÝROBCE podporující místní udržitelnou ekonomiku ve Zlínském kraji.

Líska vyhlásila soutěž o titul regionální výrobce podporující místní udržitelnou

Soutěž o titul regionálního výrobce podporující místní udržitelnou ekonomiku ve Zlínském kraji vyhlásila v těchto dnech Líska. Cílem soutěže je podpořit a zviditelnit místní výrobce a zvýšit povědomí veřejnosti o místních produktech. Soutěž se koná v rámci projektu Poctivě vyrobeno – podpora udržitelné místní ekonomiky ve Zlínském kraji.