LÍSKA se svými členy a partnery připravuje tradiční regionální akci pro školy, rodiny s dětmi a veřejnost: XV. Den pro přírodu – 30. května 2018, Vsetín

Celodenní program pro mateřské a základní školy, školní družiny, zájmové kroužky a kluby, rodiny s dětmi, seniory i veřejnost.

Záštitu poskytla paní Margita Balaštíková, členka Rady Zlínského kraje a paní Simona Hlaváčová, místostarostka města Vsetín.

Akce je spolufinancována z prostředků Zlínského kraje.

Připojené soubory

Veletrh je jedinečným místem pro sdílení zkušeností a námětů, inspiraci, navázání a prohloubení kontaktů, získání publikací, pomůcek, metodik a informačních materiálů do školní výuky, pro zájmové vzdělávání, práci v neziskových organizacích i váš volný čas. Představíme vám výukové a vzdělávací programy, exkurze, tábory a pobyty, školní i komunitní projekty, osvětové akce a kampaně, soutěže a volnočasové aktivity i pomůcky, publikace, fairtradové a regionální výrobky.

Na místě je možné získat zajímavé materiály a metodiky do výuky i pro volnočasové aktivity, objednat si výukové programy, přihlásit se na vzdělávací programy a exkurze, získat informace o sítích a projektech pro školy i neziskové organizace.

Video z roku 2015 najdete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=OL5KR5AvKfs

Z obsahu

Články

DEN PRO PŘÍRODU – XII. Krajský veletrh EVVO

Na pátek 5. června plánujeme DEN PRO PŘÍRODU – XII. Krajský veletrh EVVO na hradě v Malenovicích ve Zlíně. Můžete se těšit na celodenní program pro školy, družiny, zájmové kroužky, rodiny s dětmi.

Dnem pro přírodu oslavily organizace ve zlínské zoo den životního prostředí

Vsetín | Zlín, 5. 6. 2014 Téměř tři desítky organizací se ve čtvrtek 5. června představily ve zlínské zoologické zahradě na Dni pro přírodu. Již 11. Krajský veletrh na podporu environmentálního vzdělávání a výchovy ve Zlínském kraji připravilo občanské sdružení Líska. Den pro přírodu byl nejen prezentací nejrůznějších aktivit na podporu ekologické výchovy a vzdělávání, ale také symbolickou oslavou dne životního prostředí, který připadl právě na čtvrtek 5. června.

Líska připravuje ve zlínské zoologické zahradě Den pro přírodu

Vsetín, 4. 6. 2014 - Již 11. Krajský veletrh na podporu environmentálního vzdělávání a výchovy ve Zlínském kraji připravuje v těchto dnech občanské sdružení Líska. Den pro rodinu se uskuteční ve čtvrtek 5. června v areálu ZOO Zlín. Letos poprvé je program veletrhu otevřen i školním třídám, skupinám dětí, rodinám s dětmi a návštěvníkům ZOO. Program začne v 9 hodin a potrvá až do 17. hodiny.

Ještě týden můžete zasílat přihlášky na Den pro přírodu!

XI. Krajský veletrh EVVO

Zveme Vás na Den pro přírodu – XI. Krajský veletrh EVVO v ZOO Zlín Lešná

Přijměte naše pozvání na tradiční regionální akci, na které se můžete seznámit s programovou nabídkou a službami středisek ekologické výchovy, organizací, škol i úřadů.

XI. Krajský veletrh na podporu environmentálního vzdělávání a výchovy ve Zlínském kraji

Přihlaste svou organizaci na XI. ročník Krajského veletrhu. Jedná se o jedinečnou příležitost představit v atraktivním prostředí školám, neziskovým organizacím, institucím, partnerům, rodinám s dětmi i široké veřejnosti programy a služby v oblasti EVVO a udržitelného rozvoje.

Zveme Vás na Den pro přírodu – XI. Krajský veletrh EVVO v ZOO Zlín Lešná

Přijměte naše pozvání na tradiční regionální akci, na které se můžete seznámit s programovou nabídkou a službami středisek ekologické výchovy, organizací, škol i úřadů.

Jubilejní veletrh proběhne ve zlínské ZOO

Zlín, čtvrtek 26. 9. 2013 - Již podesáté proběhne zítra Krajský veletrh na podporu ekologické výchovy ve Zlínském kraji. Již tradičně se akce uskuteční v areálu zlínské ZOO a návštěvníci na ní budou moci shlédnout aktuální nabídku ekovýchovných programů a aktivit napříč celým krajem. Na své si přijdou vedle učitelů a dalších pedagogických pracovníků též děti a jejich rodiče včetně běžných návštěvníků zoologické zahrady. Akci pořádá vsetínská organizace Líska za významného přispění Zlínského kraje, pod záštitou Ing. Ivana Mařáka, hejtmana Zlínského kraje a ve spolupráci s dalšími 25 organizacemi.

Program X. ročníku Krajského veletrhu programů

a aktivit na podporu environmentální výchovy a vzdělávání, globálního rozvojového vzdělávání a výchovy k udržitelnému rozvoji ve Zlínském kraji.