Dárcovská výzva pro LÍSKU

www.darujme.cz/projekt/1203070

 
Pomáháme lidem porozumět přírodě a být dobrými hospodáři přírodního a kulturního dědictví. Podpořte LÍSKU, pokud si přejete, aby děti i dospělí byli více venku, porozuměli přírodě a pomáhali o ni pečovat. Zvládáme získávat finance na programy a pomůcky. Je však stále těžší zachovat podmínky pro samotné fungování organizace.
 
Podporujeme pedagogy a lektory, aby přenesli výuku co nejvíce ven, do školní zahrady a okolí školy.

Poskytujeme náměty a příklady, co a jak venku učit i pro volnou hru. Zaměřujeme se na budování a využívání zahrad. Propagujeme benefity kontaktu dětí s přírodou. Aktivně se věnujeme tématu ptáci, stromy, voda, fair trade, místní udržitelná ekonomika a potravinová soběstačnost. Připravujeme výukové programy a projektové dny, žákovské kampaně, akce pro rodiny s dětmi, veřejnost, osvětové kampaně, konference, semináře, kurzy a exkurze pro pedagogy.

 

Vaše příspěvky nám výrazně pomohou s provozem prostor, kde je Férový obchůdek, knihovna a kde vznikají všechny programy pro děti, kampaně i semináře. A pomůžete nám i spolufinancovat projekty, protože naše příjmy jsou už dva měsíce na nule. DĚKUJEME.