Klub Lísky je tady pro všechny, komu se líbí programy a činnosti Lísky, mají rádi přírodu, tradice a kulturu (nejen) Zlínského kraje. Členstvím v Klubu můžete podpořit naše poslání, projekty a programy, a zároveň dát najevo, že nám fandíte.

Klub má za sebou první půl rok své existence. Zajímá Vás, co všechno se v něm za tu dobu událo? Nebo třeba kolik má členů? Jste zvědaví, co všechno na členy čeká po prázdninách? Pokud ano, čtěte dál.

Téměř okamžitě, po zveřejnění možnosti stát se členem Klubu Lísky, začaly do naší kanceláře přicházet vyplněné přihlášky. Ta úplně první byla poslaná elektronicky hned 1. ledna, ta prozatím poslední 15. července tohoto roku. A tak můžeme s radostí říct, že k dnešnímu dni má Klub Lísky 23 členů z různých koutů České republiky. Tři lidé dostali členství v Klubu jako dárek. A máme také jednoho čestného člena, zakladatele klubu Tomáše Kažmierského. Čestné členství získal jako poděkování za podporu EVVO a přírodních zahrad v Lísce i mimo ní. 

Každý nový člen Klubu se může těšit na uvítací balíček, který mu přijde spolu se členskou kartou do poštovní schránky. Balíček obsahuje i zajímavé publikace a materiály. Všichni členové pak dostávají každý měsíc informační email o tom, co se děje v Klubu, v Lísce i v regionu. Součástí těchto emailů jsou také metodické listy pro učitele a Listy skřítka Lískáčka pro rodiče a děti. První informační balíček jsme rozeslali v únoru, takže za sebou máme celkem 6 rozesílek. A kam všude putují? Nejčastěji přirozeně do kraje Zlínského, ale některé se dostávají mnohem dál - do kraje Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého, Královehradeckého, Středočeského, Ústeckého a nově také do Prahy. 

Spolu s vzrůstajícím počtem členů se rozvíjí i Klub. Postupně vznikala zejména jeho grafická podoba. Úvodní obrázek můžete znát z materiálů Klubu -  letáků, záložek, internetových stránek, dárkového poukazu i  členské karty.

 A co na Vás čeká v Klubu po prázdninách? Velkou novinkou podzimu budou Klubová trička a nové Lískové diáře. Těšit se můžete na zajímavé publikace. Pro učitele MŠ je připravená nabídka seminářů z projektů Jak učit POLY a Jak funguje svět. Pro všechny členy plánujeme zajímavé akce z projektu na podporu regionálních produktů a Krajskou konferenci o EVVO. Samozřejmě stále platí možnost uplatnění slev na nákup Fairtradových výrobků.

Líbí se Vám  Klub Lísky a naše činnost? Řekněte o Lísce svým známým a přátelům a přiveďte je mezi nás. Je to jednoduché, stačí pouze vyplnit a zaslat přihlášku, elektronicky či poštou na adresu Lísky. Přihláška platí na 12 po sobě jdoucích měsíců a sami si zvolíte výšku i četnost plateb příspěvku.

Děkujeme, za Vaši přízeň!!

za Klub Lísky

Veronika Stočková