Vážení kolegové ve školách, neziskových organizacích, úřadech a dalších institucích, milí příznivci ekologické výchovy, zasíláme Vám prázdninové dvojčíslo balíčku informací na podporu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty ve Vaší organizaci.

Rozesílka má díky projektu „Cestou informací, vzdělávání a osvěty k lidem i k přírodě – regionální informační, vzdělávací a poradenské centrum Lísky pro EVVO ve Zlínském kraji“ novou grafiku a my věříme, že Vám udělá radost. Po 8 letech si to již zaslouží. Ano, je to tak, rozesílku pro Vás připravujeme od března 2005!

Balíček obsahuje aktuální grantové výzvy a pozvánky, vyhlášené soutěže, zajímavé články a odkazy na webové portály, tipy na pobyty a výlety, pomůcky a časopisy i příklady dobré praxe.

Všechny rozesílky, včetně příloh, pro Vás archivujeme na http://www.liska-evvo.cz/skolam, kde najdete i Krajský kalendář akcí EVVO. Pozvánky na své akce, výstavy, semináře apod., stejně jako zprávy a fotografie z uskutečněných projektů a akcí můžete průběžně zasílat na adresu infoevvo@seznam.cz, my Vám za ně děkujeme a aktuálně je zařazujeme do Krajského kalendáře i rozesílky.

V příloze dnes najdete:

§ Rozesílku č. 14-15/2013 - celý text v PDF

§ Pozvánky na akce ARNIKY

§ Pozvánku na rekvalifikační kurz lektora

§ Mapa členů Lísky a organizací

§ TZ Muzea regionu Valašsko, Strom roku

Rozesílku připravuje a rozesílá Líska - občanské sdružení pro EVVO ve Zlínském kraji s finanční podporou Zlínského kraje a s technickou podporou firmy INTERNEXT 2000, Vsetín. Distribuci pro sítě Mrkvička a MRKEV a účastníky projektu „Školní program EVVO krok za krokem“ zajišťuje ALCEDO – středisko volného času Vsetín, www.alcedovsetin.cz

Kontaktní adresa:
Líska - o.s. pro EVVO ve Zlínském kraji
Horní náměstí 2
755 01 Vsetín (Zámek Vsetín)

Fakturační adresa:
Líska - o.s. pro EVVO ve Zlínském kraji
Záviše Kalandry 1095
755 01 Vsetín

www.liska-evvo.cz
www.facebook.com/sdruzeniliska