byl dvakrát oceněn za inovace ve vzdělávání.

Rád bych sdílel naši radost. Projekt Učíme se venku byl včera večer dvakrát oceněn za inovace ve vzdělávání. Pavučina je jedním z partnerů tohoto projektu, LÍSKA jeho podporovatelem.

Přiznám se, že jsem v koutku duše doufal v jedno z předních umístění v Ceně veřejnosti. V té jsme nakonec získali 2. místo. Krásný pocit vědět, že tolik lidí pro nás hlasovalo a zároveň závazek do budoucna je nezklamat.

Ale co mě hodně překvapilo, je to, že jsme zároveň dostali hlavní Cenu odborné poroty. To jsme nečekali. Z celkem 96 letos přihlášených projektů, z nichž mnohé považuji za skvělé. Jsem moc rád, že se nám takto zase jednou podařilo přispět k tomu, aby i odborná veřejnost vnímala učení venku v přírodě – mezi všemi těmi tématy a důležitými otázkami – jako jednu z priorit ve vzdělávání.

Mockrát vám všem děkuji za vaši veškerou pomoc, spolupráci a podporu. Tak už jen abychom společně pomohli tomu, aby se do pár let učení venku opravdu stalo ve školách běžnou realitou.

Mějte se hezky

http://terezanet.cz/detail/cz/ziskali-jsme-cenu-eduina-2017

https://www.facebook.com/TEREZA.vzdelavacicentrum/?hc_ref=ARRjZVtbh94IV2kw6HtxmAy-slPL0R4eXar5bZaK6WmGhJ1AWLWI_EVj9EJCtr9AAVc&fref=nf